Zainwestuj w jacht

Stale pracujemy nad rozbudową naszej floty. Pragniemy dostarczyć żeglarzom na Morzu Bałtyckim pełny wachlarz nowoczesnych, zadbanych i bezpiecznych jachtów pełnomorskich od 2 po 6 kabin, aby każdy rejs był możliwy do zrealizowania. Naszą główną bazą jest Przystań Cesarska w Gdańsku, ale wychodząc naprzeciw zapytaniom i potrzebom uruchomiliśmy drugą bazę czarterową w Ustce

Wykorzystując naszą wieloletnią obecność na rynku – setki zrealizowanych czarterów i nasze żeglarskie i bosmańskie doświadczenie wiemy jakich jednostek potrzebują żeglarze na Bałtyku!

Przeprowadziliśmy już na własny lub cudzy rachunek kilkanaście procesów zakupu – z różnych krajów, zróżnicowanych podmiotów prawnych, w rożnych modelach finansowania.

Inwestycja w jacht polega na zakupie jednostki, wybranej przy współpracy z Premium Yachting, tak aby najlepiej spełniał oczekiwania klientów czarterowych na Bałtyku, a następnie jej komercjalizacja – w zależności od horyzontu inwestycyjnego od 2 do pięciu lat.

Jako Premium Yachting gwarantujemy nie tylko maksymalne obłożenie gwarantujące maksymalny zwrot z inwestycji, ale stałą opiekę techniczną nad jednostką, oraz gwarancję wykupu jednostki. Umożliwiamy też armatorom korzystanie z jachtu na swoje potrzeby.

Zapraszam do Współpracy

Kasper Orkisz – Dyrektor Zarządzający Premium Yachting
kasper.orkisz@premiumyachting.pl / 501 09 44 61

Rezerwacja/kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo albo wypełnij formularz rezerwacji jachtu.

ZREALIZUJ ŻEGLARSKI EVENT