ZAINWESTUJ W JACHT

ZARZĄDZANIE JACHTEM

ZAINWESTUJ W JACHT

Wieloletnia obecność na rynku żeglarskim i własne sfinansowanie kilku jednostek dało nam wiedzę i doświadczenie, aby stworzyć dedykowany żeglarski program inwestycyjny.

Inwestycja polega na zakupie jachtu i przekazanie go w zarządzanie czarterowe, sprawnej załodze Premium Yachting, gwarantując maksymalne możliwe obłożenie jednostki, sprawność techniczną i bieżące utrzymanie. W ramach umowy możesz również wykorzystać jacht na swoje potrzeby w wybranym okresie.

Wspieramy proces zakupu jachtu i jego finansowania. Nie jesteśmy związani z żadną firmą sprzedającą i produkującą jachty, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze i obiektywne rozwiązanie dopasowane do potrzeb rynku czarterowego i możliwości inwestora.

Współpracujemy z instytucjami finansowymi, które sprawnie obsłużą proces zakupu minimalizując ilość czasu poświęconego na inwestycję.

Ostateczne rozliczenie projektu następuje po sprzedaży jednostki na koniec okresu objętego umową. Ponieważ wybraliśmy najlepszy możliwy jacht, będący pod najlepszą możliwą opieką dajemy gwarancję sprawnej sprzedaży łódki na końcu procesu inwestycyjnego.

Jeżeli jesteś zainteresowany – zapraszamy do kontaktu.

ZArządzania JACHTem

Jeżeli jesteś armatorem jachtu morskiego w Polsce i masz dość, że łódka nie jest wykorzystywana przez wiele dni w roku, to z przyjemnością to zmienimy i włączymy Twój jacht do floty Premium Yachting. Oprócz zapewnienia przychodów jednostce możemy zaproponować pełen pakiet obsługi jednostki, zdejmując Ci wszelkie kłopoty, zimowania, prac bosmańskich i bieżącego utrzymania oraz optymalizując ich koszty.

Wypracowaliśmy dwa modele współpracy:

1. Czartery krótkoterminowe, bierze udział w eventach Premium Yachting, ale tylko z naszym profesjonalnym sternikiem.

2. Całoroczna opieka na jachtem, wykorzystanie w czarterach.

Warunki współpracy ustalane są każdorazowo indywidualnie, dlatego zapraszamy do kontaktu, a przygotujemy dedykowaną ofertę, uwzględniającą specyfikę jachtu i oczekiwania armatora.
Jeżeli jeszcze nie jesteś właścicielem jachtu i chciałbyś to połączyć z inwestycją to zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem inwestycyjnym.

Stale pracujemy nad rozbudowaniem floty.
Zapraszamy do współpracy!

czarter on-line

Wypełnij formularz rezerwacji.
Szybko odpowiemy mailem lub telefonicznie.

rezerwuj już dziś

WYJĄTKOWE IMPREZY NA WODZIE / REGATY / SPOTKANIA BIZNESOWE / INTEGRACJE / REJSY INDYWIDUALNE I FIRMOWE

zadzwoń lub napisz do nas

Przystań Cesarska

umowa

pobierz plik